Jaké máš srdce, takový máš sex.

10. 04. 2015  |  Rubrika: Poznámky  |  Autor: Marek Chlíbek - Dago

Tělesné milování je ten největší důkaz existence nadpřirozena a funkční magie. Je to tajemný proces přírody, úžasným způsobem popírající fyzikální zákony. Všimli jste si? 🙂 Je různorodý, statisticky velmi častý, mnohokrát opakovatelný…ale má-li být láskyplný, je nevynutitelný.

Hezký sex, když se povede, snadno popírá ekonomická pravidla. Sexem svého partnera velmi obohatíte, přičemž vy sami neztrácíte nic.

Milování je myslím i fér. Je to snad jediná rvačka, kde se toleruje vyzvat slabšího soupeře, protože pokud se sex povede, stejně vyhrají oba 🙂

A naprosto úžasné je, jak milování dokáže ohýbat vnímání času. Daruje-li vám dívka krásné okamžiky, tak ještě při náhodném setkání za dvacet let, v ní uvidí váš vnitřní zrak tu stejně přitažlivou bytost, která tenkrát vzdychala jen pro vás.

Kupodivu jiné ženě postačí k proměně jediná noc a ráno vedle sebe najdete žábu, které se zdráháte dotknout a nejradši byste vzali zpět všechna slova, kterými z vás večer mluvil chtíč.

Darovat ženě večerní květinu je jemný náznak touhy, se s ní za pár hodin pomilovat. K tělesné rozkoši je však ještě dlouhá cesta, na které by měla žena slyšet mnoho krásných slov.

Mnohým mužům místo kytky lépe poslouží pár panáků vodky. Pak i místo hezkých slov postačí to sebejistě opakované: „kopni ho tam“.

Alkohol je vůbec snadná zkratka, sází-li muž na kvantitu a potěchu vlastního ega před zážitkem zkoumání přírody v ženě. O co víc totiž ethanol zrychlí cestu do ženského klína o to méně dovolí prožít si ty jemné vlnky rozkoše při společně vyladěném pohybu. Ostatně i ty základní vzpomínky na tělesné spojení často zničí prachsprostá opilecká ztráta paměti.

Ztěžuje-li si nějaký muž, na nedostatek hezkého sexu, zkuste se jej mezi řečí zeptat, kdy naposledy daroval ženě květinu…

Vložit komentář

 
 
Služby funkční Magie