Dnes s ní budu spát

10. 04. 2015  |  Rubrika: Poznámky  |  Autor: Marek Chlíbek - Dago

Dnes s ní budu spát 🙂

Dnes si ji vezmu do postele! Je to už pár měsíců a po delší pauze je to znovu jako poprvé. skoro celé odpoledne příprav a plánování. V obchodě sehnat jen ty nejkvalitnější věci, co chutnají mě i jí. Ach, jak já miluji, když voní teplým mlékem.

Doma krásně uklidit vše co je potřeba abych zachoval dokonalost a sterilní čistotu. Abych něčím nenarušil ten tajemný proces přírody.

Okouzluje mě svými oblými tvary. Když má žena tvar sexy lahve, tak sedobře drží. A když má láhev tvar sexy ženy, také se dobře drží. Těším se, jak se vše podaří a já ji nakonec naplním těmi mikroorganizmy, Těmi buňkami plnými života, co se rychle množí, přinášejí krásu, zdraví a prostě život.

Těším se jak spolu nakonec usneme. Zabalím ji do froté látky a budu se k ní celou noc tulit. Vždy jen tolik abych jí předával teplo svého těla, však s opatrností, abych jí hrubostí neublížil. Budu se k ní lehce tisknout a doufat, že uvnitř ní vzniká nový život. Budu se těšit na plod společné trpělivosti, pečlivosti a znalosti procesů přírody.

Ach ano!

Po zimě si dnes znovu začínám vyrábět pravý domácí živý jogurt!!

🙂  🙂

 

.

Vložit komentář

 
 
Služby funkční Magie