Rituál vody – vnitřní síla bojovníka ku pomoci ostatním

12. 10. 2014  |  Rubrika: Magie, Postupy  |  3 Komentářu  |  Autor: Marek Chlíbek - Dago

Kdysi dávno, čekal- li bojovníka náročný úkol nebo chtěl-i podpořit své přátele, které zrovna drtil nelítostný osud, vykonal pro ně rituál vody. Rituál využívající komplexního propojení fungování celé přírody, globální jednotu jejích principů, které lze ovlivnit pokorným přáním s využitím vytrvalé síly kapky vody na principu „efektu motýlích křídel“.

Někdy z rána vhodného dne, bylo třeba se vydat do zalesněných kopců.
Jít sám, s přítelem nebo s věrným zvířetem.
Cestou se vzdát všech myšlenek na násilí. Jít beze zbraně a pro tuto cestu opustit i nutkání k lovu, byť by se naskytla příležitost sebelepší.
Cestou vnímat všechnu zvěř, velkou či malou a každého živého tvora v mysli pozdravit a popřát mu mnoho zdaru na jeho cestě. Zvířata často udělají totéž a sami se staví bojovníkovi podél cesty s tichým pozdravem k němu.
Tam někde v rokli, stranou lidských cest, vyhledat tušený horský potok.
Zříci se přilby, obuvi i většiny oblečení a jistým krokem vstoupit do jeho vod.
Proti proudu pak rozvážně postupovat vzhůru, směrem, kde tušit lze prameniště, počátek cesty potoka, počátek koloběhu vody i počátek všeho.
Postup korytem bude rozvážný, klidný, prostý všech zaváhání. Postupujícího bojovníka nezastaví ani ledová voda, ani ostré čepele drobných kamenů
Překážky nejsou na obtíž, nýbrž vítané mezníky na cestě, jako korálky na modlitebních korálech.
A tak jde bojovník proti proudu, zapomínaje na pocity svého Ega. Synchronizuje se s proudem toku, s vlnkami na povrchu, s liniemi magnetizmu země, které potok sleduje.
Vnímá hlas okolní přírody, vibrace vln i zurčivý zvuk ubíhajícího nekonečna.
Z času na čas je třeba se zastavit a vnímat Genius Loci. Nerušit místo a čas, jen se stát jeho součástí.
Jakmile člověk vstoupil do potoka, nezůstane stejný. Potok změní jeho tělesnou teplotu, myšleny i emoce.
Stejně tak ani potok již niky nebude stejný s tím, než do něj bojovník vstoupil. Klidné, ale vytrvalé kroky mění krátce směr proudu, mění pohyby vlnek, mění umístění kamínků na dně a uvádějí v pohyb drobný písek pod chodidly. Dokonce mění i teplotu vody, ohřívanou doteky nohou.
To vše je energie, sdělení světu, drobné změny, které se však nemohou ztratit, ale postupují dále potokem po proudu, s jeho vodou, s jeho energií.
Jsou to změny pro lidské oči nerozpoznatelné a pro lidskou duši často nepochopitelé, ale jsou to změny reálné a násobící se.
U konce své cesty se bojovník zhluboka napije, aby nechal potok vstoupit do sebe, tak jako on před tím vstoupil do potoka.
Pak je přátelství uzavřeno, podpora poskytnuta. V tuto chvíli se mají přání vyslovit a dohody splnit.
Bojovník vyhledá tichou tůni nebo zátočinu, kde shon proudu ustoupí na chvíli klidu. Kde tichá hlubina čeká a naslouchá.
Pak s pokorou k ní se skloní a vnoří dlaně do živlu vody.
Hlubokým dýcháním uklidní své srdce a mysl.
Pak již je třeba vyslovit své přání. Vyslovit jej s neochvějnou jistotou, že voda, že příroda že všechny principy vesmíru se o tom dozví a začnou pracovat pro jeho splnění.

Možnosti pro přání jsou nekonečné, jsou-li nesobecké. Přát si lze podporu vlastního konání, pokud je směřováno k všeobecně dobrému účelu, nebo pro podporu ochrany ostatních. Přát-si lze štěstí svých přátel a ochranu pro jejich děti. Přát si lze snadný příchod na svět ještě nenarozeného dítěte, které už se brzy ocitne mezi námi. Možností je tolik, jak ulehčit druhým, jak požádat o jejich podporu v těžkých chvílích, jak poděkovat za jejich přátelství.
Nic víc bojovník ani získat nemůže, protože ví, že jej jen součinem hodnot svých nejbližších. Vždy působíme jeden na druhého, ať chceme nebo nechceme. Ublížíme-li někomu, zákon motýlích křídel nám to nakonec vrátí v zesílené formě. Stejně jako dobro investované do blízkých lidí, do přátel, je investicí do radostnějšího života, který se nám vrátí značně zesílený. Je už pak na mentální citlivosti každého z nás, zda ty pozitivní změny dokážeme zachytit, přijmout a být za ně vděční.

Voda je neuvěřitelné médium, se kterým stojí a padá veškerý život. Voda je univerzální rozpouštědlo a univerzální přenašeč všeho s čím se setká. Vstřebává a transportuje minerály, chemikálie stejně snadno, jako dokáže přijímat a přenášet informace, myšleny a emoce.
Při rituálu v potoce se bojovník zkontaktuje s miliardami miliard molekul vody, které jeho průchodem nezůstanou stejné. Jsou změněny a nesou si dál drobné střípky informací.
Za pár hodin tyto částečky vody dospějí s proudem do řeky a za pár dní do moře. Fyzikálními zákony jsou pak promíchávány a znovu vyzvedány ve formě vodní páry. Působením větru a tepla jsou pak vyzvedány stále výš a rozptylovány po planetě.
Vědci spočítali, že z jediné kapky vody, je-li předána volně přírodě, se molekuly rovnoměrně rozptýlí po planetě za pouhé čtyři měsíce. Za čtyři měsíce se tedy stanou součástí každého mraku ,každé vodní plochy a každého živého tvora. A jeli pravda, že si stále nesou rituálem předanou informaci, tak s ní nějak nakládají a nějak s ní dále pracují. Vytvářejí se síly pro nás neznatelné a těžko pochopitelné. Přesto jsou to síly organizující se ke splnění tohoto záměru s pomocí trpělivosti a času. S pomocí efektu motýlích křídel….
Nevěříte? Nevěřte 🙂 Ať tak či tak, jsme všichni více méně, ale neustále ovlivňování myšlenkami, zájmy a přáními ostatních, které se k nám dostávají všemi dostupnými cestami. Můžeme si myslet, že ovlivněni nejsme..to jediné můžeme.

Marek Chlíbek – Dago

 

3 komentářů to “Rituál vody – vnitřní síla bojovníka ku pomoci ostatním”

 1. Diana-DeVries napsal:

  Jakmile je poškozen fyziologický instinkt ryby, bude ryba hledat potravu dle čichu, což bude stimulovat aktivní absorpci potravy. Tento účinek se zejména spoléhá na rybí feromony. Jde o bioaktivní složky, které jsou produkovány všemi živými organismy v přírodě. https://rybydynamit.com/ Tak je krmení perfektní jak pro rychlý záběr, tak pro udržovací krmení nebo přípravnou krmnou kampaň. Ostatní přísady tohoto speciálního kořeněného mixu jsme doplnili o velké množství tuňákové moučky, o níž se často tvrdí, že je nejlepším rybím atraktorem na světě. Dále jsme přidali tu nejlepší Green Lipped Mussel z Nového Zélandu. To je další velice osvědčený potravní stimulant.

 2. Lik napsal:

  Je zajímavá ta informace, že se voda rozšíří za cca 4 měsíce. Je to možné, i když mi to připadá jako poměrně krátká doba. Do podzemní vody se dostane třeba až za několik desítek či stovek let. Třeba Matonka je stará cca 60 let.

  Ve Feynmanových přednáškách z fyziky je uveden hezký příklad, kdy učitel ukáže žákům zkamenělinu trilobita a zeptá se třídy, kolik molekul vody z těla zemřelého trilobita se dostalo do sklenice vody stojící na katedře. Odpověď v učebnici je cca 3 molekuly, mně teď vychází zhruba 40 molekul, ale to není tak důležité jako poznání, jak malé jsou molekuly plus fascinace tím, že se voda promísí a nikam nemizí (toto příklad bere jako předpoklad a bohužel jinak nedokazuje).

 3. Vlk89 napsal:

  Pekne napisane urcite vyskusam .skus dat viac podobnych postupov ludia co tomu veria to skusia urcite na vysledku uz tolko nezalezi

Vložit komentář

 
 
Služby funkční Magie