Pomiluj Nymfu

06. 05. 2015  |  Rubrika: Magie  |  1 Komentář

Země duchů za řekou, astrální úroveň, nadpřirozený svět za oponou. Lidé mají mnoho názvů pro část světa, která je každodennímu vnímání většinou ukrytá. Existují návody, jak ten svět pro sebe objevit. Jsou jich stovky. Jednoduché, složité, funkční i nefunkční.

Společným nástrojem těch funkčních bývá samota, trpělivost a klidná vytrvalost. Za dvacet jedna dní cvičení vytvoří neurony v mozku nová spojení – klíč, který otevře Bránu. Za další tři měsíce vytrvalé praxe máš již pře…s Bránu spolehlivě vychozenou cestu.

Jak ale poznat, zda už skutečně vstupuješ do země za oponou? Zda Ti jen mozek nepromítá klamavé obrazy touhy? V magii, stejně jako v matematice platí, že každý výsledek, má-li se brát vážně, je třeba prověřit zkouškou.

Magická zkouška je krásná. Až se Ti podaří projít Bránou, s úctou pozdrav všechny bytosti, které budeš potkávat. Jsou zdrojem veškerého vědění světa a mohou Ti je postupně sdělovat. Však první vstup budiž věnován zkoušce.

Najdi krásnou Nymfu, která ti svým vzezřením vyrazí dech. Polož ji něžně do trávy, pevně obejmi a pomiluj. Užij si svou rozkoš, tak jako ji bude prožívat i ona. Toť vše, zkouška byla vykonána.

Vzbudíš-li se ráno s krásným zážitkem a pamětí na všechno, co jsi prožil, tak děkuj přírodě, za dar emocí a imaginace, který se u tebe cvičením rozvinul. Bolí-li Tě k tomu všemu ještě i třísla tak zapal děkovnou svíčku a buď na sebe hrdý!

Byl jsi tam reálně. V nadpřirozeném světě, i v Nymfě… 🙂

.

Erotika je nástroj, věnovaný nám samou přírodou.

Je to nástroj komunikace, možnost jak přijímat informace, nebo něco sdělovat.

Je to nástroj jak potěšit druhou bytost, nebo jí ublížit.

Lze s ní prožít vrchol souznění i být raněn nejčistším sobectvím.

Je to chůze po klikaté pěšince mezi rozkoší a bolestí.

Erotika je jen nástroj a k jakým cílům ji použiješ je vždy Tvoje volba.

Používat bys ji však určitě měl!

.

Marek Chlíbek – Dago

 

 

1 komentář to “Pomiluj Nymfu”

 1. L.C. napsal:

  Zdravím Marku,
  Váš web pročítám již nějakou dobu. Vždy jeden, nebo dva články, které mně zaujmou. Když přijdu příště, tak zase nějaké jiné. Magie byla vždy obor, který mě zajímal. Přemýšlel jsem nad tím, jak to funguje a proč se tvrdí, že dnes již nic takového neexistuje. Postupem času mi došlo, jak deformuje vnímání světa současná věda. Neumíme-li to změřit, tak to neexistuje. Směšné. A magie. Chápu ji jako kladivo. Neexistuje žádná černá, nebo bílá. Existuje jen magie. A s ní, stejně jako s tím kladivem, mohu buď tvořit, nebo ničit. A já se děsím toho, že současný svět spíše přeje tomu ničení.

  Je to fascinující čtení. Čtení o prožitcích, ke kterým se nikdy nedopracuji. Je to stupeň vnímání světa, který je blízký mému pohledu, leč tak nedosažitelný. Někdy se mi podaří dostat se do určité hladiny klidu, ale to je vše. Dál to nikdy nejde. Možná je to tak i lépe. Erotika, jak je zde popisována, je pro mě dnes spojena s Láskou. Kdybych to zažil v takovém rozsahu, nechtěl bych se pak již nikdy vrátit zpět.

  Jsem za tyto články rád. Jsem rád, že dokážete nahlédnout do světa, jehož pochopení, či třeba jen vnímání mi nejspíše zůstane v tomto životě uzavřeno. I tak, díky za ukázanou cestu.

  L.C.

Vložit komentář

 
 
Služby funkční Magie