Dokaž, že magie funguje!

12. 10. 2014  |  Rubrika: Magie, Úcta k ženám  |  2 Komentářu  |  Autor: Marek Chlíbek - Dago

face-chlibek„Dokaž, že magie funguje! Dokaž, že to chrání, ..že to léčí!!“

Síly přírody jsou živé, proto jsou tak mocné. Představ si, že potkáváš ženu. Ženu tak krásnou a tak zajímavou, že se ti pokaždé skoro až zastaví srdíčko, když jsi v její blízkosti.
Něco tě k ní neustále přitahuje, něco tě nutí na mi myslet, ale netrápíš se – je to krásné. Ostýchavě se na ni ptáš ostatních lidí, čteš si v knihách, které už o ní napsali jiní.
Vyhledáváš její blízkost. Nejdříve bázlivě a jakoby z povzdálí. Potom stále víc, však pomalu a trpělivě. Přiblížíš se vždy, když ona ti dá gestem znát, že můžeš. Začínáte spolu komunikovat, ty se ptáš na vše, co tě zajímá a ona tě učí. Soustavně a trpělivě. Jsi uchvácen jejím životem, činností i vlivem. Uchvacují tě její gesta, kterým začínáš rozumět, její záměry, které začínáš chápat.
Když jsi s ní, tak zapomínáš na sebe. Toužíš jen být při tom, být součástí její činorodosti, jejího života. Říkáš jí hezká slova, pomáháš a přinášíš dárky, které má tak ráda. Stáváš se jejím poslem. Jejím nicotným pomocníkem, jedním z mnoha, téměř nepostřehnutelným a přesto tolik důležitým, jak říká Ona. Celý svět je vystavěný na drobnostech – klidných myšlenkách, občasné pomoci jeden druhému a hlavně na drobných, ale soustavných činech naplňující komplexní záměr.
Pak, po pár letech, ti možná začne opravdu věřit. už ví, co od tebe čekat. Zná tě, zná tvé slabosti. Vlastně ani nevíš jak, ale jednou si prostě uvědomíš, že do tebe zasela cíl. Přivedla tě na myšlenku ten cíl naplnit a za ruku tě vede po cestě k cíli směřující.
A jednou, možná nikdy, ale když… poprvé se spolu milujete. Na krátký okamžik se spolu spojíte a veškeré své mysli zkoncentrujete jeden pro druhého. Nedá se to popsat a už vůbec vysvětlit, lze to jen prožít a pak po tom toužit znovu a znovu.
Stále znovu navozuješ ty situace. Říkáš hezká slova, utváříš silné myšlenky a přinášíš dárky. Vše jen pro to, aby se s tebou znovu milovala. Nevyjde to vždy a uskutečnit to je náročné, přesto že Ona nechce nic víc než tebe. Jen na chvíli, ale celého, s celým tvým vnitřním vesmírem, se všemi myšlenkami vědomí, které v tu chvíli musí patřit pouze jí. To je rituál.
Z každého vašeho milování se narodí víla. Maličká holčička, bezradná a plně závislá jen na tobě a na ní. Vypadá přesně tak, jak sis ji vždycky představoval. Chceš-li, aby měla křídla, bude mít křídla! Je maličká, nevinná a bezbranná, ale přesto vlastní silné kouzlo. Umí splnit přání – jedno jediné – protože to je její poslání, smysl její existence, pokud je přivedena na tento svět.
Ty zvolíš pečlivě a pak dáš přání formu. Vyřkneš žádané a víla to splní. Pak zahyne? zemře? …odejde…protože tak to má být. To byl smysl záblesku jejího života. nepochybuj o tom, že když odcházela, cítila se naplněná, byla šťastná.
Cheš-li vyplnit další přání, musíš zplodit novou vílu. Nanovo svést Onu k milování. Znovu musíš být trpělivý, pozorný a cílevědomý. Teprve pak, možná, se s tebou znovu pomiluje.
Přání splněná vílou jsou velmi vzácná. Tak vzácná! Brzy pochopíš, že nemá smyslu přát si něco pro sebe. Jak bys mohl použít něco, co někdo, možná blízký, potřebuje mnohem víc.
A ty máš přece vše! Možná ne vše co chceš, ale máš vše co potřebuješ, protože ti to už dávno dala Ona. Takovou sílu má milování s ní. Tobě přináší smysl života a jiným ochranu a splněná přání.

Jednou přijdou oni a řeknou „Dokaž“.
„Přiveď ji zítra sem a dokaž, že spolu souložíte! Předveď to a my vás budeme pozorovat, hodnotit a kritizovat. My řekneme jestli to byla správná soulož. Musíš to zopakovat pokaždé, když budeme chtít. Chceme vidět jak se potí, jak u toho heká, a jak se nakonec narodí ten váš fracek. Toho se pak zmocníme a uvidíme, zda dokáže skutečně splnit jakékoliv přání. Po dobrém nebo po zlém!
A stejně to nebude fungovat, protože jsi podvodník a Ona určitě běhna, co si jen na něco hraje!
Ale jestli ano….!!! Jestli to náhodou funguje… Tak se to naučíme a pak to patentujeme. Až to patentujeme, tak to vyrobíme pro všechny lidi…a pak jim to prodáme!
A nebo ne, schováme ten patent do trezoru k ostatním. Však už jich tam máme spoustu. Nepotřebujeme lidi zdravé a šťastné, protože to by byli silní. Potřebujeme je nemocné a nejisté, aby chodili k našim doktorům, kteří jim prodávají naše chemikálie.“

„Dokaž!“.
Ona přijde, když je jí opravdu potřeba, ale dokazovat nikdy nebude.

Marek Chlíbek – Dago

 

2 komentářů to “Dokaž, že magie funguje!”

  1. Rudolf Jinotaj napsal:

    ….Kdo jsi? ..Pro mě jsi někdo neskutečný ve skutečném světě. 🙂 Žasnu a
    teď vím že nejsem sám a nejsem blázen.

    Děkuji

  2. jiri napsal:

    ..moc pekne..

Vložit komentář

 
 
Služby funkční Magie