Blog Chlibek.cz

07. 01. 2007  |  Rubrika: Dago  |  1 Komentář

Svět se pomalu stává zlým místem k žití, kde negace převažují nad obyčejným dobrem. A přesto každý z nás v dlani drží drobnou minci, svůj téměř zanedbatelný podíl na hodnotě světa. A je jen na něm na kterou misku vah ji vloží ..do jaké představy světa investuje. V tom je samotná podstata svobodné vůle.

Lidé se méně rozpakují škodit tomu, koho milují, než tomu, koho se bojí. Přesto má asi smysl se o lásku znovu pokoušet. Lidé mě šíleně zklamali a přesto je mám tím více rád. Je až neuvěřitelné, že nám příroda dala možnost být tím, čím nyní jsme. Možnost projevit své city a sdílet lásku s někým dalším.

Ale pro každého jednou všechno skončí, aby mohlo začít něco nového, někde jinde a pro nový cíl. Smrt měří všem stejně a všichni nakonec projdeme stejnými dveřmi. Přesto se smrti nejmíň bojí ten, jehož život má největší cenu.

Čteš-li tyto řádky a máš dojem, že to cítíš obdobně, tak věř, že máš můj pokorný obdiv.

 

Marek Chlíbek – Dago

 

Vážený náhodný návštěvníku!

Nepřístupné, zaheslované odkazy obsahují pouze soukromou korespondenci a konverzaci s lidmi, majícími problémy, kterým se snažím osobně pomáhat nebo radit. Web je celkově určen spíše uzavřenému okruhu několika přátel a lidí potřebující vzájemnou podporu a pomoc..

Proto tě prosím, bez zbytečného pozastavení opusť tyto stránky.

= Služba =

= Pokora =

= Sounáležitost =

= Svobodná vůle =

 

Svět se neskládá z věcí, ale z procesů..

1 komentář to “Blog Chlibek.cz”

  1. Toto je komentář.
    Přihlaste se do administrace a podívejte se do menu Komentáře, kde ho také naleznete a můžete ho upravit nebo smazat.

Vložit komentář

 
 
Služby funkční Magie